Şahinler Ltd Şti olarak firmamızı 2015 yılında kurduk. Faaliyetlerimizin büyük bir kısmı halen inşaat sektöründedir. Üç ay önce e-ticaret sektörüne girme kararımızın ardından çalışmalarımıza başladık. İki ay önce de eşime internette hediye amaçlı bayan çantası bakarken bu sektörün çok dinamik hareketli bir pazar olduğuna karar verdim. Daha sonra bunu Şahinler Ltd. Şti olarak toplatıda değerlendirmemizin ardından bu sektöre yatırım yapmaya karar verdik.

Açıkçası bu perakende pazarındaki ilk işimiz. Dolayısıyla bizim bu için çok önemli. Başarısız olmak istemiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapmak, özverili çalışmak ve en önemlisi çalışmak en iyi bildiğimiz yöntemler.

Her zaman müşterilerimizle arkadaşça dostça iyi ilişkiler kurmaya çalıştık. Bunu da satıştan elde edeceğimiz gelirin daima önüne koyduk. Önce dürüstçe samimi ilişkiler içinde işimizi yapmaya çalıştık. İşin para kazanma kısmı bunu takip etti diyebilirim. Ve bu yaklaşımımızda da herzaman samimiydik, samimi olmaya devam edeceğiz.


E-Bülten